Démonté préfabriqués Profil de l'entreprise

DEMONTE YAPI SAN.

2011 yılından beri prefabrik, prefabrike ev, hazır ev, hazır konut, çelik ev, çelik konut, hazır yapı ürün gruplarıyla müşteri odaklılığını benimseyerek aralıksız sürdürdüğü hizmetler Demonte Yapı’nın sektöründe lider konumuna gelmesini sağlamıştır.
Demonte Yapı bu üretimlerini, prefabrike yapı sektörüne getirdiği kaynaksız yapı teknolojisi ile A1 sınıfı yanmaz, sudan etkilenmez cephe ve tavan kaplama malzemeleri kullanarak gerçekleştirmektedir.
Demonte Yapı bugün deneyimli, istikrarlı, katılımcı ekibiyle Yurtdışında ve Yurt içinde sürekli gelişmeyi hedefleyerek, müşteri odaklılığını benimseyip istikrarlı büyüme anlayışı ile yoluna devam etmektedir.
Demonte Yapı'nın gücünü, Arge-Ürge çalışmalarıyla teknolojiye yaptığı yatırımlar, kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışı ile müşteriye verdiği güven oluşturmaktadır.
Dünden bugüne sektöründeki bütün gelişmeleri ve yenilikleri takip eden ve konusunda öncü firmalardan Demonte Yapı üretim sistemini her geçen gün daha ileriye taşımak, müşterilerine daha kaliteli ürün ve hizmet sunmak için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Demonte’nin Başarı Kriterleri:
Projeleri zamanında ve bütçeye uygun tamamlamak,
Üst kalite inşaat servisleri sunmak,
Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği en üst standardlarda tutmak,
Çalışanlarını, şirkete başarıyı sağlayan en kıymetli varlığı olarak benimsemek

Impressions: : 2215

Souhaitez-vous recevoir une offre de notre part?

Demander une citation